Služby

Svým klientům zajištujeme komplexní servis realitních služeb specializovaný na prodej a koupi nemovitostí. Zajímají nás nemovitosti všech druhů po celé České republice. Jednotlivé služby si můžete prohlédnout krok po kroku níže.

 

 

Krok 1

Tržní odhad s nezávaznou prohlídkou

Nejdříve se seznámíme s vaší nemovitostí při fyzické prohlídce. Zkontrolujeme právní stav a správnost zakreslení na katastrálním úřadě. V případě potřeby upozorníme na nedostatky. Vyslechneme si vaši představu a přiblížíme vám naše služby. Na této schůzce sdělíme tržní odhad nemovitosti a zákonné povinnosti spojené s prodejem.

Krok 2

Nastavení plánu a příprava nemovitosti

V této fázi si nastavíme plán prodeje, který je především závislý na vašich potřebách. Dohodou si stvrdíme předem domluvené podmínky, které zaručí výši provize a splnění nastaveného plánu z naší strany. Poskytneme vám doporučení na případné úpravy, aby nemovitost byla při nabízení co nejatraktivnější. Po přípravě následuje pořízení fotodokumentace včetně snímků a videa z dronu,  zajištění video-prohlídky interiéru, 3D screening nemovitosti  a zpracování půdorysu. U nemovitostí, které nemají v pořádku technický stav, můžeme zajistit technickou zprávu od statika a projektanta. 

Krok 2
Krok 3

Inzerování a prezentace nabídky

Nabídka je zveřejněna na nejvíce navštěvovaných realitních serverech v České republice a na našich webových stránkách. Abychom zachytili nejčetnější množství poptávky, je inzerát prezentován i v tištěné podobě na vývěsních tabulích města, ve kterém se nemovitost nachází.  Prodej je zviditelněn bannerem, který upozorní potencionální zájemce, že je nemovitost k mání.

Krok 4

3D Vizualizace interiéru

V rámci našich služeb vám vytvoříme návrh interiéru ve 3D zobrazení. 

Krok 4
Krok 5

Prohlídky

Protože vám chceme ušetřit čas i peníze, rádi provedeme klienty nemovitostí bez vás. Nebojte se makléři svěřit klíče a věnujte se raději svým koníčkům. Samozřejmostí je zajištění zpětné vazby a vyhodnocení prohlídek. Protože jsme již ostřílení makléři, umíme lépe reagovat na případné vyjednávání o ceně a zdárně odolávat tlaku na snížení ceny.

Krok 6

Financování

Součástí našeho servisu je zajištění financování nemovitosti kupujícím a přezkoumání bonity.  Náš hypoteční specialista je kouzelník ve svém oboru a rád vám vytvoří analýzu financování na konkrétní nemovitost. Spolupracujeme se všemi bankami v České republice. Naši klienti zároveň rádi využívají i možnost sjednání pojištění majetku.

Krok 6
Krok 7

Zajištění právního servisu 

Protože vaše bezpečí je pro nás prioritou, zajistíme vám smluvní dokumentaci k převodu nemovitosti. Zejména Smlouvu o smlouvě budoucí kupní, Kupní smlouvu, Dohodu o převodu družstevního podílu a advokátní úschovu peněžních prostředků. Ke Kupní smlouvě vypracujeme také návrh na vklad do katastru nemovitostí. Dlouhodobě spolupracujeme s prověřeným a spolehlivým advokátem, který je schopen na naše požadavky reagovat velmi pružně. Samozřejmostí je členství v advokátní komoře. Ověření dokumentů probíhá v pohodlí naší kanceláře. Smlouvy jsou zpravidla vypracovány nejpozději do 5 pracovních dnů. V případě pronájmu bytu vám advokát vyhotoví smlouvy nájemní, či podnájemní.

Krok 8

Předání

Jedním z finálních aktů je samotné předání nemovité věci. Na toto předání připravíme řádný předávací protokol. Rádi vám také pomůžeme s převodem energií.

Krok 8
Krok 9

Bezplatné poradentství

Nejste si jistí, zda je výhodné prodat, či pronajmout nemovitost přes realitní kancelář, nebo zda jí vůbec prodat? Možná vás trápí jiný problém, který souvisí s prodejem, nebo nákupem reality? Stačí se domluvit na osobní schůzce a my vám rádi poradíme. Na tomto setkání si můžeme popovídat o ekonomické  situaci realitního trhu, kupní síle poptávky v dané lokalitě a oblastní analýze. Upozorníme vás na možné nedostatky v zákresu nemovitosti, právní vady a zákonné povinnosti při prodeji nemovité věci.

Krok 10

Stěhování a řemeslníci

Doporučíme vám ověřené stěhovací firmy a šikovné řemeslníky.

Krok 10
Krok 11

Průkaz energetické náročnosti budovy

Při prodeji je důležité nezapomenout na PENB tzv. energetický štítek, který je povinností od roku 2013. Není však povinný pro všechny stavby, proto doporučujeme nás nejdříve s nemovitostí seznámit, abychom mohli zjistit, zda jste právě vy od této povinnosti osvobozeni, či nikoliv.

Krok 12

Odměna za tip 

Rádi se s vámi podělíme o naši odměnu, pokud nás u svých známých či přátel doporučíte.

Krok 12