Reference

Odeslat
Ilona Sýkorová / Štětí /
7.1.2021

Děkuji této realitní kanceláři za příjemný přístup při zprostředkování prodeje mých nemovitostí. Pan Michal Král a paní Jana Králová jsou velice seriózní, ochotní, nadmíru profesionální a jejich lidský přístup mě v dnešní době obrovsky překvapil. Určitě budu jejich služby ještě potřebovat a velice ráda se na ně obrátím. Spolupráce jedna báseň a všem mohu jen doporučit, nebudete litovat. S úctou I. Sýkorová

Jan Sobota / Roudnice n.L. /
1.12.2020

Pan Michal Král při zprostředkování nákupu nemovitosti poskytl plně očekávané služby ve všech činnostech souvisejících s nákupem nemovitosti a lze tyto služby hodnotit jako komplexní a profesionální. K celému proběhu nelze vytknout ani to nejmenší a s klidným svědomím doporučuji jeho služby i ostatním. Realitce i p. Královi přeji další bezproblémovou činnost a další spokojené klinety v dnešní podivné době. Děkuji.

Helena Tylová / Roudnice nad Labem /
16.10.2020

Naprostý souhlas se vším, co je zde napsáno přede mnou. Velmi lidský , ale zároveň profesionální přístup. Nikdy nic nebyl problém. Dostala jsem typ od kamarádky, vůbec jsem netušila, že v Roudnici něco podobného existuje. Tato realitka se nepotřebuje zviditelňovat reklamou, oni jsou dobří i bez ní. Jen tak dál, přeji hodně spokojených a milých klientů a hlavně sílu a zdraví v této divné době.

Monika Orlev / Roudnice nad Labem /
20.10.2019

Pan Michal král je velmi schopný profesionál, který ví, co dělá a je to muž na pravém místě. Je příjemný a přirozený zároveň. Už při prvním telefonickém hovoru jsem cítila jistou vznešenost, přirozený a důvěryhodný hlas. Po prohlídce bytu s panem Králem jsme se okamžitě rozhodli obchod uzavřít. Vše bylo transparentní, jasné, bez nějakých zničujících a zhoubných paragrafů. Zkrátka obchod s panem Králem byla skutečná radost beze strachu :-) Před dvěma lety jsem se setkala i s paní Janou. Je to moc sympatická a příjemná profesionálka. Tyto dva makléře mohu jen doporučit, a i když recenze nikdy nepíši, zde jsem musela udělat vyjímku, protože oni dva si to jednoduše zaslouží. Jsou skvělí :-)

Martin Topš / Roudnice n.L /
22.8.2019

Naprostá spokojenost se službami a přístupem p. Krále , Není co vytknout, jednoznačně mohu jen doporučit. Děkujeme.

Oldřich Vaďura / Horní Počaply /
25.2.2019

Musel bych jenom opakovat vše, co je uvedeno v předešlých příspěvcích. Ale přesto musím říci - příjemná spolupráce, serioznost, ochota, laskavost, prostě s Fér reality je to fajn. Mohu jenom každému doporučit, za spolupráci moc děkuji.

Bc.Ladislav Horák / Mělník /
18.2.2019

19.02.2019 Paní Jončevová je profesionálka, ví co a jak, schůzky vždy probíhali v přátelském duchu, příjemná komunikace, vždy se snažila najít schůdnou cestu pro obě strany, spolehlivá, velmi ochotná. Poradí a zařídí, zkrátka velká a zase velká spokojenost. Vše dopadlo na výbornou. Můžeme jen doporučit. Kdyby se takhle chovali všichni to by bylo hned na světě lépe. Děkujeme za vše. :-)

Jaroslav Tesař / Roudnice nad Labem /
17.2.2019

Rychlá a kvalitní práce...víc není potřeba dodávat:-)

Petr N. / Roudnice nad Labem /
31.5.2018

Skvělá spolupráce, přístup, domluva, termíny .... zkrátka není nad to, když jde vše jako po másle. :) Těším se na další spolupráci.

KK / Roudnice nad Labem /
24.5.2018

Profesionalita, perfektní přístup, vstřícnost, ochota a příjemná komunikace. I přes náročnost provedení obchodu vzhledem k většímu počtu zúčastněných stran, vše proběhlo velice hladce včetně zajištění právních náležitostí. Vřele doporučujeme