Reference

Odeslat
Marcel Žlebčík / Roudnice nad Labem /
19.4.2023

Děkuji za pomoc s prodejem domu, byl jsem velmi spokojen se službami a s přístupem.

Radka Wenigerová / Libochovice /
1.11.2021

Dobrý den, děkuji moc za pomoc při prodeji domu v Třebenicích manželům Královým z Ferreality. RW.

Alena Fetková / Radlice /
12.9.2021

Pokud někdo dělá skvěle svůj obor, tak je to určitě pan Král s paní Královou. Prodej domu přes tuto realitní kancelář byla opravdu radost. Se vším ohromně pomohli a to s úsměvem. Naprosto úžasné jednání a častá komunikace, kdy člověk ví, že tento tým pracuje opravdu spolehlivě a se zájmem. Pokud bych potřebovala realitní kancelář, tak neváhám a volím jedině Fér reality. Díky moc za vše a přeji spoustu klientů.

Radek Pakandl / Roudnice nad Labem /
9.9.2021

s Fér reality jsem spolupracoval několik let a spolupráci si nemohu vynachválit. V první transakci mi prodali menší byt v Roudnici nad Labem a následně mi sehnali i spolehlivé nájemníky. Jelikož se jednalo o menší, startovní byt pro mladé tak nájemníky sháněli ještě 2x a vždy to bylo v pořádku (žádné hluché místo bez nájemníků, nájemníci vždy posílali nájem včas a k bytu se chovali hezky). Když přišel čas, tak zmíněný byt zase prodali a mne předali hezký zisk. Nemusel jsem se o nic starat, vše mi vysvětlili a zařídili. Doporučuji, doporučuji, doporučuji!

Jaroslav Kocman / Litoměřice /
23.7.2021

Velmi spolehlivý mladý manželský tým, s kterým bych se nebál znovu prodávat nebo kupovat nemovitost. Naprostá spokojenost ve všech směrech. Přeji mnoho spokojených klientů.

Ilona Sýkorová / Štětí /
7.1.2021

Děkuji této realitní kanceláři za příjemný přístup při zprostředkování prodeje mých nemovitostí. Pan Michal Král a paní Jana Králová jsou velice seriózní, ochotní, nadmíru profesionální a jejich lidský přístup mě v dnešní době obrovsky překvapil. Určitě budu jejich služby ještě potřebovat a velice ráda se na ně obrátím. Spolupráce jedna báseň a všem mohu jen doporučit, nebudete litovat. S úctou I. Sýkorová

Jan Sobota / Roudnice n.L. /
1.12.2020

Pan Michal Král při zprostředkování nákupu nemovitosti poskytl plně očekávané služby ve všech činnostech souvisejících s nákupem nemovitosti a lze tyto služby hodnotit jako komplexní a profesionální. K celému proběhu nelze vytknout ani to nejmenší a s klidným svědomím doporučuji jeho služby i ostatním. Realitce i p. Královi přeji další bezproblémovou činnost a další spokojené klinety v dnešní podivné době. Děkuji.

Helena Tylová / Roudnice nad Labem /
16.10.2020

Naprostý souhlas se vším, co je zde napsáno přede mnou. Velmi lidský , ale zároveň profesionální přístup. Nikdy nic nebyl problém. Dostala jsem typ od kamarádky, vůbec jsem netušila, že v Roudnici něco podobného existuje. Tato realitka se nepotřebuje zviditelňovat reklamou, oni jsou dobří i bez ní. Jen tak dál, přeji hodně spokojených a milých klientů a hlavně sílu a zdraví v této divné době.

Monika Orlev / Roudnice nad Labem /
20.10.2019

Pan Michal král je velmi schopný profesionál, který ví, co dělá a je to muž na pravém místě. Je příjemný a přirozený zároveň. Už při prvním telefonickém hovoru jsem cítila jistou vznešenost, přirozený a důvěryhodný hlas. Po prohlídce bytu s panem Králem jsme se okamžitě rozhodli obchod uzavřít. Vše bylo transparentní, jasné, bez nějakých zničujících a zhoubných paragrafů. Zkrátka obchod s panem Králem byla skutečná radost beze strachu :-) Před dvěma lety jsem se setkala i s paní Janou. Je to moc sympatická a příjemná profesionálka. Tyto dva makléře mohu jen doporučit, a i když recenze nikdy nepíši, zde jsem musela udělat vyjímku, protože oni dva si to jednoduše zaslouží. Jsou skvělí :-)

Martin Topš / Roudnice n.L /
22.8.2019

Naprostá spokojenost se službami a přístupem p. Krále , Není co vytknout, jednoznačně mohu jen doporučit. Děkujeme.