Reference

Odeslat
Oldřich Vaďura / Horní Počaply /
25.2.2019

Musel bych jenom opakovat vše, co je uvedeno v předešlých příspěvcích. Ale přesto musím říci - příjemná spolupráce, serioznost, ochota, laskavost, prostě s Fér reality je to fajn. Mohu jenom každému doporučit, za spolupráci moc děkuji.

Bc.Ladislav Horák / Mělník /
18.2.2019

19.02.2019 Paní Jončevová je profesionálka, ví co a jak, schůzky vždy probíhali v přátelském duchu, příjemná komunikace, vždy se snažila najít schůdnou cestu pro obě strany, spolehlivá, velmi ochotná. Poradí a zařídí, zkrátka velká a zase velká spokojenost. Vše dopadlo na výbornou. Můžeme jen doporučit. Kdyby se takhle chovali všichni to by bylo hned na světě lépe. Děkujeme za vše. :-)

Jaroslav Tesař / Roudnice nad Labem /
17.2.2019

Rychlá a kvalitní práce...víc není potřeba dodávat:-)

Petr N. / Roudnice nad Labem /
31.5.2018

Skvělá spolupráce, přístup, domluva, termíny .... zkrátka není nad to, když jde vše jako po másle. :) Těším se na další spolupráci.

KK / Roudnice nad Labem /
24.5.2018

Profesionalita, perfektní přístup, vstřícnost, ochota a příjemná komunikace. I přes náročnost provedení obchodu vzhledem k většímu počtu zúčastněných stran, vše proběhlo velice hladce včetně zajištění právních náležitostí. Vřele doporučujeme

Bc. Vít Kopeček, DiS / Roudnice nad Labem /
18.5.2018

Nejdůkladnější servis a proklientský přístup s individuálním řešením, který jsem u realitky zažil....Žadný korporátní moloch velkých realitek, opravdu moc příjemné. Mohu jen doporučit!! Děkuji za vše!

Miroslav Moudrý / Děčín /
14.3.2018

Fajn realitka s perfektním vedením, které ví jak na to! Sám pracuji v nemovitostech již 12 let, takže vím, co to obnáší, a tak před touhle skvělou Realitní kanceláří smekám a těším se na další spolupráci

Ludmila Bednářová / Štětí /
14.3.2018

Naprosto skvělá a profesionální spolupráce, spolehlivost a perfektní servis. Mohu jen doporučit a ještě jednou moc děkuji za vše.

Tomáš Podubecký / Štětí /
27.2.2018

Jako příležitostný investor v oblasti realit vám děkuji za spolupráci a nadále zůstávám u vás. Těším se na další spolupráci.

Jana Polakovicova / Roudnice nad Labem /
26.2.2018

S Vasi Realitni kancelari mame jen ty nejlepsi zkusenosti.Skvely pristup k zakaznikovi, snaha vzdy vyhovet.Muzeme jen doporucit.Dekujeme.