Reference

Odeslat
Petr N. / Roudnice nad Labem /
31.5.2018

Skvělá spolupráce, přístup, domluva, termíny .... zkrátka není nad to, když jde vše jako po másle. :) Těším se na další spolupráci.

KK / Roudnice nad Labem /
24.5.2018

Profesionalita, perfektní přístup, vstřícnost, ochota a příjemná komunikace. I přes náročnost provedení obchodu vzhledem k většímu počtu zúčastněných stran, vše proběhlo velice hladce včetně zajištění právních náležitostí. Vřele doporučujeme

Bc. Vít Kopeček, DiS / Roudnice nad Labem /
18.5.2018

Nejdůkladnější servis a proklientský přístup s individuálním řešením, který jsem u realitky zažil....Žadný korporátní moloch velkých realitek, opravdu moc příjemné. Mohu jen doporučit!! Děkuji za vše!

Miroslav Moudrý / Děčín /
14.3.2018

Fajn realitka s perfektním vedením, které ví jak na to! Sám pracuji v nemovitostech již 12 let, takže vím, co to obnáší, a tak před touhle skvělou Realitní kanceláří smekám a těším se na další spolupráci

Ludmila Bednářová / Štětí /
14.3.2018

Naprosto skvělá a profesionální spolupráce, spolehlivost a perfektní servis. Mohu jen doporučit a ještě jednou moc děkuji za vše.

Tomáš Podubecký / Štětí /
27.2.2018

Jako příležitostný investor v oblasti realit vám děkuji za spolupráci a nadále zůstávám u vás. Těším se na další spolupráci.

Jana Polakovicova / Roudnice nad Labem /
26.2.2018

S Vasi Realitni kancelari mame jen ty nejlepsi zkusenosti.Skvely pristup k zakaznikovi, snaha vzdy vyhovet.Muzeme jen doporucit.Dekujeme.

Ing. Alena Veverková / Roudnice nad Labem /
25.2.2018

Při své práci insolvenčního správce potřebuji spolehlivé partnery a 100% servis. To vše jsem tady našla. Děkuji a doporučuji